ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE MIEJSKIEGO KOŁA „HUTNIK” W LUBACZOWIE

Komunikaty | 2020-02-05 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

ZEBRANIE

SPRAWOZDAWCZE MIEJSKIEGO KOŁA „HUTNIK”

W LUBACZOWIE

W dniu 25.01.2020 w drugim terminie odbyło się Sprawozdawcze Zgromadzenie Miejskiego Koła Hutnik w Lubaczowie za rok 2019.

Okręg PZW Przemyśl reprezentował V-ce Prezes ds. Młodzieży i Sportu Kolega Adam Działo, Komendanta Powiatowej Straży Rybackiej reprezentował Kol. Robert Galuch.

Zgromadzenie otworzył prezes ZK Kol. Zbigniew Pęcak witając zebranych i przybyłych gości.

Prezydium Zebrania tworzą:

Przewodniczący Zebrania Bogusław Bernacki, Sekretarz Gniewomir Greń,

Komisję Uchwał i Wniosków:

Waldemar Szymeczko, Zbigniew Jankowski, Henryk Koziej,

Komisję Mandatową:

Łukasz Chuchla, Krzysztof Pałczyński

Złożono sprawozdania z działalności Zarządu Koła, Zarządu Sekcji „Deszczownia”, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego oraz realizacji Uchwał poprzedniego zebrania. Robert Galuch przedstawił sprawozdanie z działalności Straży Rybackiej działającej przy Starostwie Powiatowym. W dyskusji nad sprawozdaniami poruszano sprawy prowadzenia gospodarki rybackiej i zarybiania obwodów rybackich w szczególność dotyczących rzek. Po dyskusji przewodniczący ogłosił przerwę. Następnie przedstawiono plan pracy Zarządu Koła i Sekcji oraz preliminarz

budżetowy na rok 2020. W dyskusji zostały poruszone sprawy:

• rozwiązania umowy dzierżawy zbiornika wodnego w Narolu,

• porozumienia z władzami gminy Cieszanów dotyczących prac na terenach gminnych graniczących ze zbiornikiem wodnym w Starym Lublińcu,

• wystąpienia przez Zarząd Koła o pozyskanie pozwolenia na prowadzenie gospodarki rybackiej na zbiorniku retencyjnym w miejscowości Borowa Góra,

• wapnowania zbiornika w Starym Lublińcu w okresie wczesnej wiosny

• oznakowania tablicami zbiorników będących w administrowaniu Koła oraz Sekcji.

Przedstawiciel Zarządu Okręgu przedstawił zebranym aktualny plan pracy i działalności komórek organizacyjnych Okręgu na rok 2020.

Zgłoszono dwa wnioski do Komisji Uchwał i Wniosków:

1. dotyczący czasowej zamiany zbiornika nr.1 na strefę „Złów i Wypuść”

i odwrotnie -wniosek oddalono w głosowaniu/32 glosy ”przeciw”1 głos ”za”

1. dotyczący wprowadzenia całkowitego zakazu zabierania ze zbiornika nr.1 „karpia i amura” wniosek oddalono głosowaniem /9 głosów „za” 23 głosy „przeciw”, 1 głos „wstrzymujący”.

Komisja Uchwał i wniosków przedstawiła do głosowania Uchwały dotyczące przyjęcia przedstawionych sprawozdań za rok 2019, planów pracy i preliminarza budżetowego na rok 2020. Zgromadzenie jednogłośnym głosowaniem przyjęło do wiadomości i realizacji.

Po zakończeniu dyskusji przewodniczący zebrania podziękował zebranym za udział, następnie rozwiązał zgromadzenie.

Miejskiego Koła „Hutnik”

w Lubaczowie.