Komunikaty

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Przemyskiego 2019 / 2020 r. - I Tura San Przemyśl 13.10.2019 r.

Komunikaty | 2019-11-12 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

Wyniki w zał.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze (1)

• jac0303 Data dodania: 28 dni temu Oceń: 3 + / -

Super , szkoda tylko ,że o zawodach dowiedzieć się nigdzie nie można było , strona internetowa okręgu pusta
    jak się mają czuć członkowie kół okręgu przemyskiego , którzy nie siedzą w facebook-u .W komunikacie oficjalnym kapitanatu na 2019 o takich zawodach ani mru mru !!!! Tylko dla zaufanych -Brawo . Jeszcze tylko pytanie czy będzie kiedykolwiek , jakiekolwiek komunikat jaki jest kalendarz mistrzostw okręgu PZW na rok 2020 i w jakiej formule będą one organizowane .
    Komunikat na stronie kapitanatu i informacja do kół należy się wszystkim członkom PZW Okręg Przemyśl jak psu micha !!! pozdrawiam jacek
    PS. Jak się czujecie ze świadomością że zawody były kulawe .